PŘÍPADOVKA: Performics a BiddingTools – Autobidding, jako zpestření cvičebního plánu i cesta ke zvyšování výkonu

Každý dobrý trenér hledá způsoby, jak zvyšovat výkon svých svěřenců. Hledal ho i Marek Neufus z agentury Performics, který spravuje zbožové porovnávače pro e-shop Bodyworld, a rozhodl se zpestřit cvičební plán e-shopu intenzivním autobiddingem. Jak se automatické bidování odrazilo na výkonech Bodyworldu?

Přečíst více

Tak se dělá praxe

Studenti Ekonomické fakulty VŠB už nemusí plakat, že se jim nedostává praxe. Společnost BiddingTools to zařídila a pozvala je do bidovací hry Bidding[Manager]School. Já jsem bidovací výzvu přijala taky a paralelně s ní absolvovala i stáž právě v BiddingTools. Jak jsem si vedla ve hře i na stáži, a jak se bidování v praxi líbilo ostatním studentům?

Přečíst více

Support Day 2018 má náš support: S Máriem Roženským o konferenci o zákaznické péči

Věděli jste, že 80 % majitelů firem si myslí, že poskytují skvělou podporu pro své zákazníky, ale to samé si myslí pouze 8 % zákazníků? A víte, že získat novou objednávku od stávajícího zákazníka je 5-6krát levnější, než od toho nového? Možná by stálo za to zamyslet se, jestli o své zákazníky dostatečně pečujete. Možná by stálo za to vydat se 30. května do Pardubic na konferenci o péči o zákazníky Support Day.

Přečíst více

1 2 3 4 8