BiddingNews #1: Heureka změnila ceny a ukončuje hlasování o ShopRoku, Zboží zase spouští nové měření konverzí. Co se ještě událo ve světě zbožových srovnávačů?

Ptáte se občas sami sebe, jak stíhat všechny ty novinky z onlinu? Jednoduše, připravili jsme pro vás článek, který shrnuje všechny podstatné informace o změnách z ledna a února 2019 a podobný výcuc zajímavosti ze světa zbožových srovnávačů vám budeme více či méně pravidelně servírovat. Tak pojďme na to.

Přečíst více

Co přináší nový konverzní kód Zboží.cz

Určitě jste už zaznamenali, že Zboží.cz si pro e-shopy připravilo zásadní novinku.  Jedná se o nový konverzí kód a přístup k API rozhraní, které nabízí uživatelům mnoho nových možností. Už ho máte nasazený? Změna v měření proběhne 1. 4. 2019, takže není na co čekat.

Přečíst více

Jak možnosti dopravy a způsoby vyzvednutí objednávek ovlivňují nákupní rozhodování zákazníků na Zboží.cz?

V říjnu jsme na Eshopistovi nastražili uši, abychom se od Milana Šmída, manažera inzertních služeb pro Seznam.cz, dozvěděli co nejvíc o jejich novince. O co šlo? Uživatelé Zboží.cz si od července 2018 mohou porovnávat ceny dopravy a výdejní místa přímo ve výsledcích vyhledávání. Jak se to odrazilo na návštěvách a objednávkách?

Přečíst více

1 2 3 4 6