Dvě novinky v Bidding[Manageru], které před nástupem vánoční sezóny oceníte, a změna ceníku

Nechce se tomu věřit, ale vánoční sezóna pomalu klepe na dveře. Abyste své vánoční kampaně stihli vyladit do nejmenšího detailu, je čas začít se připravovat. My letos v BiddingManageru přípravy nepodceňujeme a už teď máme 2 velké novinky, které jako eshopař či optimalizátor inzerce na zbožových srovnávačích určitě oceníte.


12 přecenění v auto-biddingu za den místo 6

Nedílnou součásti Bidding[Manageru] je auto-bidding. Jeho síla a jedinečnost tkví v tom, že dokáže klíčové produkty udržet na předních pozicích zbožových srovnávačů maximum času. A v případě jejích neefektivity je umí z bidování vypnout.

Doposud automat hlídal cílové pozice produktů a měnil cenu prokliku 6x denně. Nově však bude kontrola bidovaných pozic a úprava CPC probíhat 12x denně!

 

Náš tip

Využijte v hlavní sezóně sílu auto-biddingu na maximum a udělejte si hezčí Vánoce! O tom, jak auto-bidding funguje, se dočtete v tomto článku.
Tip

Export dat z Bidding[Manageru] do CSV souboru nebo Excelu

Úplnou novinkou, která v nástroji doposud chyběla, je export dat z Bidding[Manageru] do Excelu nebo CSV souboru. Často jste se nás na tuto možnost ptali, proto věříme, že vám udělá radost.

 

Export XLSX nebo CSV

 

Vyexportovat si můžete veškeré produkty z XML feedu, které do inzerce na srovnávači posíláte, nebo jen pár z nich. Prostě si vyfiltrujete, co chcete a dáte exportovat. Export dat je na všech úrovních v Bidding[Manageru]: na úrovni kategorií, výrobců i produktů.

A kde tuto funkcionalitu hledat? Najdete ji v rozhraní nástroje Bidding[Manager] v části BIDDING u každého srovnávače. Zároveň na ni narazíte také po vyfiltrování konkrétních produktů.

 

Náš tip

Využijte možnost stáhnout si data z Bidding[Manageru] pro práci i mimo nástroj nebo pro tvorbu vlastních reportů.
Tip

Změna ceníku k 1. 9. 2019

Chceme Bidding[Manager] neustále rozvíjet, aby vám přinášel ještě lepší výsledky, proto spolu s novinkami přichází i jedna změna. Změna ceníku. Nemění se však to, že Bidding[Manager] je a bude nejlevnějším bidovacím nástrojem na trhu.

Nový ceník spolu se dvěma výše zmíněnými funkcionalitami vstoupí v platnost 1. 9. 2019.

 

Nový ceník Bidding[Manageru] platný od 1. 9. 2019
                                                            Nový ceník platný od 1. 9. 2019

Věříme, že vám naše novinky zefektivní a zjednoduší práci v nástroji, a že vám pomohou vytěžit maximum z nadcházející vánoční sezóny.