Velké meziroční srovnání Heureky.cz a Zboží.cz

Na podzim se chystáme hned na několik vzdělávacích akcí, jako jsou Digisemestr a E-shop Akademie, a proto jsme se chtěli dopídit pro posluchače našich budoucích školení toho, jak se „zbožáky“ meziročně vyvíjely. Zajímá vás, jak se změnila návštěvnost, nákladovost či obrat na Heurece.cz a Zboží.cz? Pak pokračujte ve čtení, výsledky si rozhodně nechceme nechat pro sebe.

Přečíst více

Základy nastavení zbožových srovnávačů: Heureka

Zbožové srovnávače jsou pro mnohé e-shopy důležitým prodejním kanálem, a pokud se s nimi pracuje správně, dokážou téměř zázraky. Heureka patří mezi 2 největší a nejvyužívanější zbožové srovnávače u nás. Proto by na Heurece váš e-shop neměl rozhodně chybět. Přečtěte si, co a jak udělat, aby vám tento srovnávač přinášel opravdu to, co od něj očekáváte.

Přečíst více

Galavečer ShopRoku 2016 – Shop 'n' Roll

Minulý týden byly ve Foru Karlín již poosmé vyhlášeny ty nejzářivější hvězdy e-shopového nebe. Slavnostnímu galavečeru pro zvané, který se letos nesl v drsném rockerském stylu, předcházelo veřejné hlasování o nejkvalitnější, nejpopulárnější a nejzajímavější e-shopy na českém internetu za rok 2016. BiddingTools na předávání cen nechybělo, a tak vám přinášíme naše pocity a zážitky.

Přečíst více

1 10 11 12 14