Biddingový simulátor Bidding[Manager] School – unikátní vzdělávací e-commerce projekt

Představte si, že máte se svým e-shopem na srovnávačích neomezený budget a můžete testovat různé bidovací strategie bez jakýchkoliv omezení, aniž byste prodělali reálné peníze... Tohle přesně nabízí náš biddingový simulátor BiddingManager School. Je to unikátní projekt, který nováčkům pomůže zdokonalit prezentaci e-shopu na zbožácích a ostříleným markeťákům odhalí nové postupy a strategie inzerce.

Přečíst více

Bidovací nástroje a automaty. Jak si vybrat ten správný?

Nabízíte váš sortiment na porovnávačích zboží? Výborně. Teď je třeba zajistit, abyste se na zbožových srovnávačích zobrazovali co nejvíce času, protože kdo není vidět, ten neprodává. Abyste nemuseli několikrát denně ručně přeceňovat CPC u stovek až tisíců produktů, existují nástroje, které vám pomohou udržet se na nejvyšších pozicích. Dokonce jsou schopné vám naboostovat obrat. Mezi nástroji je ale spousta rozdílů, které na první pohled nejsou vidět. Jak si z široké nabídky biddingových automatů vybrat?

Přečíst více

Seznamte se, BiddingManager! – 8. díl – TOP produkty

Heureka dennodenně aktualizuje seznam padesáti TOP produktů v každé kategorii. Díky tomu mají spotřebitelé lepší přehled o tom, které produkty jsou na trhu aktuálně nejprodávanější a nejoblíbenější. Co z toho vyplývá? Že ze strany e-shopů je zapotřebí těmto produktům věnovat při volbě bidovacích strategií zvýšenou pozornost.

Přečíst více

1 2 3 4 26