BiddingNews #1: Heureka změnila ceny a ukončuje hlasování o ShopRoku, Zboží zase spouští nové měření konverzí. Co se ještě událo ve světě zbožových srovnávačů?

Ptáte se občas sami sebe, jak stíhat všechny ty novinky z onlinu? Jednoduše, připravili jsme pro vás článek, který shrnuje všechny podstatné informace o změnách z ledna a února 2019 a podobný výcuc zajímavosti ze světa zbožových srovnávačů vám budeme více či méně pravidelně servírovat. Tak pojďme na to.

Přečíst více

Co přináší nový konverzní kód Zboží.cz

Určitě jste už zaznamenali, že Zboží.cz si pro e-shopy připravilo zásadní novinku.  Jedná se o nový konverzí kód a přístup k API rozhraní, které nabízí uživatelům mnoho nových možností. Už ho máte nasazený? Změna v měření proběhne 1. 4. 2019, takže není na co čekat.

Přečíst více

Dobrá zpráva pro agentury: Přístup k XML feedům v Xemelu teď můžete sdílet mezi kolegy a zaměstnanci

Jeden feed, libovolný počet uživatelů. I to je od dnešního dne “xemelí” realita. Přístupová práva, na která jste se všichni ptali už od spuštění, jsme zrovna nasadili do vašich administračních rozhraní. Díky tomu má teď každý váš správce vlastní přístup k vašemu feedu. Pokud mu ho nasdílíte.

Přečíst více

1 3 4 5 33